Förhöjningsram Elko 35 mm RS
Rek. pris 105 kr
fr.73 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

35 mm RS
73 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förhöjningsram av halogenfri termoplast för infällda strömställare, kombinationsuttag och svagströmsapparater m.m. när utanpåliggande montage önskas. Levereras komplett med bottenplatta. Som tillbehör finns dragavlastare, E18 414 99.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Förhöjningsram av halogenfri termoplast för infällda strömställare, kombinationsuttag och svagströmsapparater m.m. när utanpåliggande montage önskas. Levereras komplett med bottenplatta. Som tillbehör finns dragavlastare, E18 414 99.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Färg | Svart, Vit |
| Utförande | 1-fack, 2-fack, 3-fack, 4-fack |
| Bredd | 84 mm |
| Djup | 35 mm |
| Vikt | 0,01, 0,02, 0,03 kg |
| Anslutning | Skruv |
| Höjd | 84, 155, 226, 297 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Serie | RS |
| Montering | Utanpåliggande |
| Material | Plast |
| Typ | Ram |
| Antal Fack | 1, 2, 3, 4 st |
| Tillverkarens Art.Nr. | EKO30191, EKO30192, EKO30193, EKO30194, EKO40022 |
