Förhöjningsram Elko Plus 2-Fack 20 mm
Rek. pris 127 kr
fr.62 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Plus 2-Fack 20 mm
62 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förhöjningsram av halogenfri termoplast från Elko. För infällda strömställare, uttag och svagströmsapparater m.m. när utanpåliggande montage önskas. Levereras komplett med bottenplatta men utan kombinationsram. Som tillbehör finns dragavlastare, E18 414 99.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Förhöjningsram av halogenfri termoplast från Elko. För infällda strömställare, uttag och svagströmsapparater m.m. när utanpåliggande montage önskas. Levereras komplett med bottenplatta men utan kombinationsram. Som tillbehör finns dragavlastare, E18 414 99.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Färg | Fjällvit, Svart |
| Utförande | 2-Fack |
| Bredd | 86 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 157 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Plus |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Antal Fack | 2 st |
| Typ | Förhöjningsram |
