Förhöjningsram Elko Plus 3-Fack 35 mm
Rek. pris 161 kr
fr.100 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Plus 3-Fack 35 mm
100 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förhöjningsram av halogenfri termoplast från Elko. För infällda strömställare, uttag och svagströmsapparater m.m. när utanpåliggande montage önskas. Levereras komplett med bottenplatta men utan kombinationsram. Som tillbehör finns dragavlastare, E18 414 99.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Förhöjningsram av halogenfri termoplast från Elko. För infällda strömställare, uttag och svagströmsapparater m.m. när utanpåliggande montage önskas. Levereras komplett med bottenplatta men utan kombinationsram. Som tillbehör finns dragavlastare, E18 414 99.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Färg | Fjällvit, Svart |
| Utförande | 3-Fack |
| Bredd | 86 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 228 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Plus |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Antal Fack | 3 st |
| Typ | Förhöjningsram |
