Förhöjningsram Malmbergs Optima 2-V
fr.38 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Optima 2-V
38 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förhöjningsram Malmbergs Optima 2-V är en ram för utanpåliggande montage av samtliga brytare och 1-vägsuttag i Optima-serien.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Förhöjningsram Malmbergs Optima 2-V är en ram för utanpåliggande montage av samtliga brytare och 1-vägsuttag i Optima-serien.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Svart, Vit |
| Utförande | 2-Fack |
| Bredd | 84 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 155 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Optima |
| Typ | Förhöjningsram |
