Ljusram Elko Plus med Transformator Vit
Rek. pris 778 kr
fr.389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Plus med Transformator Vit
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljusram från Elko som användes ihop med kombinationsramar när blå ljusram önskas. Fästes på baksidan på kombinationsramarna och fyller ut det försänkta utrymmet. Ej för Plus Option. Levereras med transformator.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Ljusram från Elko som användes ihop med kombinationsramar när blå ljusram önskas. Fästes på baksidan på kombinationsramarna och fyller ut det försänkta utrymmet. Ej för Plus Option. Levereras med transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Färg | Vit |
| Utförande | 1-Fack, 2-Fack |
| Bredd | 86 mm |
| Djup | 10 mm |
| Ström | 0,02 A |
| Höjd | 86, 157 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Plus |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Produkttyp | Ljuram |
