Ram Schneider Electric Exxact Solid Stål1-fack
Rek. pris 1 564 kr
293 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
1-Fack

Exxact Solid Stål
1-fack
293 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Exxact ram Solid från Schneider Electrics i borstad stål för infällt eller utvändigt montage IP20. Med utbytbar front. För lodrät eller horisontal montering.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact ram Solid från Schneider Electrics i borstad stål för infällt eller utvändigt montage IP20. Med utbytbar front. För lodrät eller horisontal montering.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE004351 |
| Färg | Borstat Stål |
| Utförande | 1-Fack |
| Bredd | 87 mm |
| Djup | 11,6 mm |
| Höjd | 87 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Exxact Solid |
| Material | Metall |
| Typ | Ram |
| EAN-nr | 3606480208225 |
