Säkring Victron MIDI för 48V-system
fr.89 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

MIDI för 48V-system
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VictronBeskrivning
MIDI-säkring från Victron. Säljs styckvis.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Färg | Blå |
| Djup | 0,5 cm |
| Höjd | 6,5 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Vikt | 0,002 kg |
| Produkttyp | Säkring |
| Laddström | 100, 30, 40, 50 |

