Strömbrytare Elko 2-Pol IP55 Med tryckknappsomkopplare RS Renvit
415 kr
30 dagars prisgaranti

2-Pol IP55 Med tryckknappsomkopplare RS Renvit
415 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Strömbrytare från Elko.
Information
- Strömställare 2-pol med skruvanslutning, för utanpåliggande montage
- 16A 250V
- Lysrörslast 10A
- IP55
- Renvit
- Strömställare 2-pol med skruvanslutning, för utanpåliggande montage
- 16A 250V
- Lysrörslast 10A
- IP55
- Renvit
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO07470 |
| Färg | Renvit |
| Utförande | 2-Pol |
| Bredd | 67 mm |
| Anslutning | Skruv |
| Djup | 37 mm |
| Vikt | 0,572 kg |
| Höjd | 82 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Serie | RS Renvit |
| Produkttyp | Strömbrytare |
| EAN-nr | 7020160747006 |


