Strömbrytare Elko 2+1Pol RS Renvit
307 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

2+1Pol RS Renvit
307 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Strömbrytare från Elko.
Information
- Strömställare 2+1-polig med skruvanslutning för utanpåliggande montage
- 16A 250V
- Lysrörslast 10A
- IP21
- Renvit
- Strömställare 2+1-polig med skruvanslutning för utanpåliggande montage
- 16A 250V
- Lysrörslast 10A
- IP21
- Renvit
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO07589 |
| Färg | Renvit |
| Utförande | 2+1-Pol |
| Bredd | 71 mm |
| Anslutning | Skruv |
| Djup | 28 mm |
| Vikt | 0,085 kg |
| Höjd | 84 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | RS Renvit |
| Typ | Strömbrytare |
| EAN-nr | 7020160758903 |

