Strömbrytare Malmbergs Gamma Tryck
55 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Gamma Tryck
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Strömbrytare Malmbergs Gamma Tryck är en infälld strömbrytare med skruvanslutning. Levereras utan fästklor som finns som tillbehör. Enklare strömbrytarserie med funktioner för att klara de flesta installationer i hemmamiljö. Tidlös design och färg som lämpar sig väl för utbyte i befintliga installationer.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Strömbrytare Malmbergs Gamma Tryck är en infälld strömbrytare med skruvanslutning. Levereras utan fästklor som finns som tillbehör. Enklare strömbrytarserie med funktioner för att klara de flesta installationer i hemmamiljö. Tidlös design och färg som lämpar sig väl för utbyte i befintliga installationer.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 1894723 |
| Färg | Vit |
| Utförande | Tryck |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 35 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Gamma |
| Montering | Infällnad |
| Typ | Strömbrytare |
| EAN-nr | 7392529148565 |
