Timer Elko Plus 1-Pol 10ASvart
Rek. pris 1 907 kr
1 076 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Plus 1-Pol 10A
Svart
1 076 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
ElkoBeskrivning
Timer 10A för montage i apparatdosa. Timer 5 min – 8 tim. Ingång för extern tryckknapp.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO07002 |
| Färg | Svart |
| Utförande | 1-pol |
| Bredd | 86 mm |
| Anslutning | Skruv |
| Höjd | 86 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Plus |
| Montering | Infällnad |
| Typ | Strömbrytare |
| Djup | 41 mm |
| Inbyggnadsdjup | 27 mm |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| EAN-nr | 7020160700209 |


