Tryckknapp Schneider Electric Trend Med Glimlampa
249 kr
239 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Trend Med Glimlampa
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trend Vipptryckknapp från Schneider Electrics med snabbanslutning, 230V glimlampa som ej kräver nolledare, trapp/1-polig. För montage i apparatdosa c/c 60 mm. Inkl fästklor. Vid utanpåliggande montage används dosa 18 mm, E18 307 93. Strömställaren har två neutrala överkopplingsklämmor.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Trend Vipptryckknapp från Schneider Electrics med snabbanslutning, 230V glimlampa som ej kräver nolledare, trapp/1-polig. För montage i apparatdosa c/c 60 mm. Inkl fästklor. Vid utanpåliggande montage används dosa 18 mm, E18 307 93. Strömställaren har två neutrala överkopplingsklämmor.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | 183014700 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 82 mm |
| Djup | 18 mm |
| Ström | 16 A |
| Höjd | 82 mm |
| Serie | Trend |
| Material | Plast |
| Typ | Tryckknapp |
| EAN-nr | 6438054017745 |
