Vippa Schneider Electric Renova 1-polSvart
Rek. pris 1 188 kr
204 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Renova 1-pol
Svart
204 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Renova Vipptryckknapp 1-polig växlande från Schneider Electrics för montage i apparatdosa c/c 60 mm. Inkl fästklor. Vid utanpåliggande montage används dosa 22 mm, E18 311 94/95. Strömställaren har två neutrala överkopplingsklämmor. Snabbanslutning, kompletteras med valfri Renova ram.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Renova Vipptryckknapp 1-polig växlande från Schneider Electrics för montage i apparatdosa c/c 60 mm. Inkl fästklor. Vid utanpåliggande montage används dosa 22 mm, E18 311 94/95. Strömställaren har två neutrala överkopplingsklämmor. Snabbanslutning, kompletteras med valfri Renova ram.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE011202 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 71 mm |
| Anslutning | Snabbanslutning |
| Ström | 16 A |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Renova |
| Montering | Infälld |
| Typ | Strömbrytare |
| Djup | 18 mm |
| Material | Plast |
| EAN-nr | 3606480698125 |
