Anslutningslock Elko 2 Kablar RS Renvit
Rek. pris 121 kr
101 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

2 Kablar RS Renvit
101 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
ElkoBeskrivning
Anslutningslock från Elko.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO30176 |
| Bredd | 84 mm |
| Vikt | 0,068 kg |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | RS Renvit |
| Typ | Lock |
| Diameter | 60 mm |
| EAN-nr | 7020160301765 |

