Centrumlock Elko Radio/TV/Satellit RS Renvit
50 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Radio/TV/Satellit RS Renvit
50 kr
Beskrivning
Centrumplatta för radio/TV med satellituttag.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO30165 |
| Bredd | 56 mm |
| Djup | 9 mm |
| Vikt | 0,015 kg |
| Höjd | 56 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Serie | RS Renvit |
| Produkttyp | Lock |
| EAN-nr | 7020160301659 |

