Centrumplatta Schneider Electric Exxact Antennuttag
Rek. pris 102 kr
fr.30 kr
fr.27 krFrån 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Exxact Antennuttag
27 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Centrumplatta från Schneider Electrics för antennuttag R/TV/XX. Utförd med utbrytningsmöjlighet av ett tredje hål för satellit- eller multimediauttag. För infällt montage i apparatdosa c/c 60mm eller utanpåliggande med dosa 35mm. Kompletteras med Exxact-ram.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Centrumplatta från Schneider Electrics för antennuttag R/TV/XX. Utförd med utbrytningsmöjlighet av ett tredje hål för satellit- eller multimediauttag. För infällt montage i apparatdosa c/c 60mm eller utanpåliggande med dosa 35mm. Kompletteras med Exxact-ram.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Färg | Antracit, Vit |
| Bredd | 74 mm |
| Djup | 74 mm |
| Höjd | 42 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Centrumplatta |
