Centrumplatta Schneider Electric Exxact Plan
fr.81 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Exxact Plan
81 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Plan centrumplatta från Schneider Electrics med dammluckor för 2xActassi jack. Montage i apparatdosa c/c 60mm alt utanpåliggande i dosa 35mm. Vridbar märkskylt med tre sidor blank, text, färgkodning. Kompletteras med RJ45-jack, Exxact-ram och ev färgkodning.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Plan centrumplatta från Schneider Electrics med dammluckor för 2xActassi jack. Montage i apparatdosa c/c 60mm alt utanpåliggande i dosa 35mm. Vridbar märkskylt med tre sidor blank, text, färgkodning. Kompletteras med RJ45-jack, Exxact-ram och ev färgkodning.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Färg | Antracit, Vit |
| Bredd | 73 mm |
| Höjd | 73 mm |
| Serie | Exxact |
| Typ | Centrumplatta |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Djup | 27 mm |
