Centrumplatta Schneider Electric Renova 1x8-pol
Rek. pris 522 kr
fr.178 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Renova 1x8-pol
178 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Plan centrumplatta från Schneider Electrics med skruvfastsättning för Actassi modularjack kategori 5e/6 UTP/STP samt WB. Modularjacket och montageramen beställs separat och snäpps i centrumplattan. För infällt IP20 montage i apparatdosa c/c 60 mm.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Plan centrumplatta från Schneider Electrics med skruvfastsättning för Actassi modularjack kategori 5e/6 UTP/STP samt WB. Modularjacket och montageramen beställs separat och snäpps i centrumplattan. För infällt IP20 montage i apparatdosa c/c 60 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Färg | Svart, Vit |
| Utförande | 1x8-pol |
| Bredd | 71 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Renova |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Typ | Centrumplatta |
