Dörr Schneider Electric Resi92x13 MOD
Rek. pris 527 kr
305 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
2x13 Moduler

Resi9
2x13 MOD
305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Till samtliga Resi9 kapslingar från Schneider Electrics finns antingen vit eller transparent vändbar dörr som kan monteras i efterhand. Dörrarna är försedda med magnetlås men kan även förses med nyckellås som monteras i övre eller nedre kanten på dörren.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Till samtliga Resi9 kapslingar från Schneider Electrics finns antingen vit eller transparent vändbar dörr som kan monteras i efterhand. Dörrarna är försedda med magnetlås men kan även förses med nyckellås som monteras i övre eller nedre kanten på dörren.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | R9H13422 |
| Färg | Vit |
| Utförande | 2x13 Moduler |
| Bredd | 247,5 mm |
| Djup | 27 mm |
| Höjd | 370,5 mm |
| IP-Klassning | IP40 |
| Serie | Resi9 |
| Material | Plast |
| Typ | Dörr |
| EAN-nr | 3606480928475 |
