


Modularuttag Elko1X8 K6 RS Renvit
Rek. pris 217 kr
!
149 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

1X8 K6 RS Renvit
149 kr
- Förväntas åter i lager 2026-05-06
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Modularuttag utanpåliggande 1x8 UTP C6
Färg: Renvit
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
|---|---|
| Art.Nr. | EKO07480 |
| Bredd | 74 mm |
| Vikt | 0,05 kg |
| Höjd | 84 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | RS Renvit |
| Produkttyp | Vägguttag |
| EAN-nr | 7020160748003 |
