
Powerbox Beslag Design Backflip 2 eluttag och 1 USB-CMattsvart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
5 079 kr
4 059 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Backflip 2 eluttag och 1 USB-C
Mattsvart
4 059 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Alltid tillgänglig, men aldrig i vägen. Stilrent och modernt el-uttag med två uttag och en USB-C. I stängt läge syns Backflip bara som en tunn platta på bänkskivan. Med en enkel fingertryckning vänder Backflip 180 grader.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Alltid tillgänglig, men aldrig i vägen. Stilrent och modernt el-uttag med två uttag och en USB-C. I stängt läge syns Backflip bara som en tunn platta på bänkskivan. Med en enkel fingertryckning vänder Backflip 180 grader.
Backflip har två 230V/16A uttag och en USB-C kontakt för att ladda mobiltelefoner, surfplattor m.fl. Uttagen sitter säkert ovanför arbetsbänken och ger större skydd mot vätskespill. Backflip kan även monteras på sidan av ett skåp. Inkl. 2500 mm anslutningskabel. Max djup på bänkskiva 38 mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 989003 |
| Färg | Mattsvart |
| Utförande | Svart |
| Djup | 56 mm |
| Höjd | 105 mm |
| Längd | 225 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Powerbox |
| EAN-nr | 7316180025447 |
