Vägguttag Elko 2-Vägs Utanpåliggande RS Renvit
Rek. pris 189 kr
fr.96 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

2-Vägs Utanpåliggande RS Renvit
96 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Vägguttag från Elko.
Uttag 2-vägs 16A 250V med skruvanslutning utanpåliggande IP21.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Bredd | 71 mm |
| Djup | 41 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Anslutning | Skruv |
| Höjd | 104 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | RS Renvit |
| Produkttyp | Vägguttag |
| Jordad | Ja, Nej |

