Vägguttag Malmbergs Optima 1-V Mj Skruvlös
fr.77 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Optima 1-V Mj Skruvlös
77 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägguttag Malmbergs Optima 1-V Mj Skruvlös är ett infällt uttag med skruvlös anslutning. Passar till kombinationsramar.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Vägguttag Malmbergs Optima 1-V Mj Skruvlös är ett infällt uttag med skruvlös anslutning. Passar till kombinationsramar.
Recensioner
GustafVerifierad köpare
för 2 år sedanOmöjlig att ansluta. Bruksanvisning saknas.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Svart, Vit |
| Utförande | 1-Vägs |
| Bredd | 84 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 84 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Optima |
| Montering | Infälld |
| Jordad | Ja |
| Typ | Vägguttag |
