Vägguttag Schneider Electric Exxact med Lock
Rek. pris 1 296 kr
253 kr
249 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Exxact med Lock
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Exxact 1-vägsuttag från Schneider Electrics, jordat, snabbanslutning, petskyddat för utanpåliggande IP44 montering. Levereras komplett med Basic ram.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact 1-vägsuttag från Schneider Electrics, jordat, snabbanslutning, petskyddat för utanpåliggande IP44 montering. Levereras komplett med Basic ram.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002978 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 54 mm |
| Anslutning | Snabbanslutning |
| Höjd | 85 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Utanpåliggande |
| Jordad | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Vägguttag |
| EAN-nr | 3606480910135 |
