
Vägguttag Schneider ElectricExxact PrimoOjordat
Rek. pris 499 kr
!
88 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Djup

Exxact Primo
Ojordat88 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Exxact 2-vägsuttag, Primo från Schneider Electrics ojordat, skruvanslutning, petskyddat för infälld montering i apparatdosa c/c 60mm. För utanpåliggande montage används dosa 22mm. Med två neutrala överkopplingsklämmor.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
|---|---|
| Art.Nr. | WDE002284 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 44,2 mm |
| Anslutning | Skruvanslutning |
| Höjd | 100 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Typ | Vägguttag |
| Jordad | Nej |
| EAN-nr | 3606480203664 |
