Vägguttag Schneider Electric Exxact PrimoJordat
Rek. pris 780 kr
145 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Djup:
22,4 mm

Exxact Primo
Jordat
145 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Exxact 2-vägsuttag, Primo från Schneider Electrics ojordat, skruvanslutning, petskyddat för infälld montering i apparatdosa c/c 60mm. För utanpåliggande montage används dosa 22mm. Med två neutrala överkopplingsklämmor.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact 2-vägsuttag, Primo från Schneider Electrics ojordat, skruvanslutning, petskyddat för infälld montering i apparatdosa c/c 60mm. För utanpåliggande montage används dosa 22mm. Med två neutrala överkopplingsklämmor.
Recensioner
Anders HVerifierad köpare
för 1 år sedanFungerar precis som den ska. Enkel installation
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002285 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 22,4 mm |
| Anslutning | Skruvanslutning |
| Höjd | 100 mm |
| Serie | Exxact |
| Jordad | Ja |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Typ | Vägguttag |
| EAN-nr | 3606480203701 |
