Vägguttag Schneider Electric Exxact UtanpåliggandeVit
Rek. pris 1 089 kr
232 kr
211 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Exxact Utanpåliggande
Vit
211 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Exxact 2-vägsuttag utanpåliggandefrån Schneider Electrics, 16A, IP44 med klafflock, jordat, snabbanslutning, petskyddat. Uttagen har två neutrala överkopplingsklämmor. Levereras komplett med utanpåliggande dosa.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact 2-vägsuttag utanpåliggandefrån Schneider Electrics, 16A, IP44 med klafflock, jordat, snabbanslutning, petskyddat. Uttagen har två neutrala överkopplingsklämmor. Levereras komplett med utanpåliggande dosa.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002292 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 53 mm |
| Anslutning | Snabbanslutning |
| Höjd | 82 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Utanpåliggande |
| Jordad | Ja |
| Material | Plast |
| Typ | Vägguttag |
| EAN-nr | 3606480426582 |
