Diskmaskin Bosch SMS4EM Serie 4 60 cmSvart
Cashback
10 628 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

SMS4EM Serie 4 60 cm
Svart
10 628 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Utforska den perfekta kombinationen av stil och prestanda med Bosch Serie 4 fristående diskmaskin i klassisk vit design. Med en bredd på 60 cm är denna diskmaskin det ultimata valet för hushåll som strävar efter både elegans och effektivitet i köket.
Varumärke
BoschBeskrivning
Utforska den perfekta kombinationen av stil och prestanda med Bosch Serie 4 fristående diskmaskin i klassisk vit design. Med en bredd på 60 cm är denna diskmaskin det ultimata valet för hushåll som strävar efter både elegans och effektivitet i köket.
Branschregler Säker Vatteninstallation
Enligt svenska branschregler Säker Vatteninstallation ska diskmaskiner som installeras i utrymmen utan vattentätt golv förses med uppsamlande tråg och aktivt läckageskydd, t.ex. vattenlarm. Kraven gäller vid fackmässig installation. Avsteg från branschregler kan innebära ökad risk vid en eventuell vattenskada och kan påverka försäkringsersättningen. Tillbehör köps separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | SMS4EMC06E |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | SMS4EMC06E |
| Vikt | 52 kg |
| Utförande | Fristående |
| Energieffektivitet | B |
| Belysning | Nej |
| Typ | Diskmaskin |
| Kabellängd | 1,75 m |
| Djup | 600 cm |
| Display | Ja |
| Höjd | 845 cm |
| Bullernivå | 42 dB(A) |
| Antal Kuvert | 14 |
| Antal Program | 6 |
| Bredd | 600 cm |
| WiFi | Ja |
| EAN-nr | 4242005434428 |






