Diskmaskin Bosch SMS4HVI14E
11 999 kr
30 dagars prisgaranti

SMS4HVI14E
11 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
BoschBeskrivning
Electrolux 600 spis med SteamBake och HighLight häll.
Baka med ånga för bättre resultat: Electrolux LKR66440NW är en spis för dig som vill ta bakning och matlagning till nästa nivå. SteamBake funktionen tillför ånga i början av tillagningen, vilket hjälper degen att resa sig bättre och ger bröd och bakverk en saftig insida och en gyllene, krispig yta.
AirFry för krispigare mat med mindre olja: Med AirFry funktionen kan du laga pommes frites, grönsaker och andra favoriter med mindre fett men ändå få ett krispigt resultat. Den cirkulerande varmluften ger en jämn yta och gör det enklare att laga lättare och mer smakrika rätter hemma.
Jämn tillagning på flera nivåer: Varmluftssystemet tillsammans med det extra värmeelementet skapar jämn värme i hela ugnen. Det gör att du kan laga flera rätter samtidigt med pålitliga resultat, oavsett var i ugnen maten placeras.
Katalytisk rengöring sparar tid: Den katalytiska rengöringen hjälper till att bryta ner fett och smuts automatiskt vid hög temperatur. Det minskar behovet av manuell rengöring och gör ugnen enklare att hålla fräsch även vid frekvent användning.
Exakt kontroll med matlagningstermometer: Den integrerade matlagningstermometern gör det enkelt att övervaka innertemperaturen och få perfekt resultat vid tillagning av kött, fågel och andra känsliga råvaror. Det ger mer kontroll, bättre precision och större trygghet i matlagningen.
AirFry för krispigare mat med mindre olja: Med AirFry funktionen kan du laga pommes frites, grönsaker och andra favoriter med mindre fett men ändå få ett krispigt resultat. Den cirkulerande varmluften ger en jämn yta och gör det enklare att laga lättare och mer smakrika rätter hemma.
Jämn tillagning på flera nivåer: Varmluftssystemet tillsammans med det extra värmeelementet skapar jämn värme i hela ugnen. Det gör att du kan laga flera rätter samtidigt med pålitliga resultat, oavsett var i ugnen maten placeras.
Katalytisk rengöring sparar tid: Den katalytiska rengöringen hjälper till att bryta ner fett och smuts automatiskt vid hög temperatur. Det minskar behovet av manuell rengöring och gör ugnen enklare att hålla fräsch även vid frekvent användning.
Exakt kontroll med matlagningstermometer: Den integrerade matlagningstermometern gör det enkelt att övervaka innertemperaturen och få perfekt resultat vid tillagning av kött, fågel och andra känsliga råvaror. Det ger mer kontroll, bättre precision och större trygghet i matlagningen.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 81309 |
| Färg | Rostfri |
| Typ | Diskmaskin 60 cm |
| Utförande | Tilloppslang 165 cm |
| Energieffektivitet | C |
| Bredd | 595 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81309 |
| Höjd | 845 mm |
| Djup | 600 mm |
| Vikt | 49,7 kg |
| WiFi | Ja |
| Kabellängd | 1,75 m |
| Antal Program | 6 |
| Djup | 600 cm |
| Höjd | 845 cm |
| Längd Slang | 1,9 m |
| Ljudnivå | 46 dBa |
| Bredd | 600 cm |
| EAN-nr | 4242005531523 |














