Diskmaskin Lofra Dolce Vita
fr.21 495 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dolce Vita
21 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Diskmaskin Dolce Vita från Lofra har hela 9 olika program, tex snabb-, och ECO-program. Maskinen rymmer hela 13 kuvert. En diskmaskin i toppklass.
Varumärke
LofraBeskrivning
Diskmaskin Dolce Vita från Lofra har hela 9 olika program, tex snabb-, och ECO-program. Maskinen rymmer hela 13 kuvert. En diskmaskin i toppklass.
Specifikationer
- Helt inbyggbar
- 9 olika program
- Plats för 13 kuvert
- Timerfunktion (24 timmars timer)
- Besticklåda
- Snabbprogram
- Nivåmätare
- Signal när ett program är slut
- Elektrisk vattenavhärdare
- Vattenkonsumtion: 12 liter
- Torkningseffektivitet: 1,07
- Tvätteffektivitet: 1,13
- Justerbara fötter
OBS! Sockeln på bilden ingår ej. Diskmaskinen byggs in med din egen kökssockel. Bilden är bara ett exempel på hur dismaskinen kan se ut inbyggd.
- Helt inbyggbar
- 9 olika program
- Plats för 13 kuvert
- Timerfunktion (24 timmars timer)
- Besticklåda
- Snabbprogram
- Nivåmätare
- Signal när ett program är slut
- Elektrisk vattenavhärdare
- Vattenkonsumtion: 12 liter
- Torkningseffektivitet: 1,07
- Tvätteffektivitet: 1,13
- Justerbara fötter
OBS! Sockeln på bilden ingår ej. Diskmaskinen byggs in med din egen kökssockel. Bilden är bara ett exempel på hur dismaskinen kan se ut inbyggd.
Egenskaper
| Varumärke | Lofra |
| Färg | Rostfri/Brons, Rostfri/Mässing, Rostfritt/Krom, Svart/Brons, Svart/Krom, Svart/Mässing |
| Bredd | 596 mm |
| Typ | Diskmaskin |
| Utförande | Integrerad |
| Energieffektivitet | C |
| Display | Nej |
| Antal Kuvert | 13 |
| Djup | 568 mm |
| Bullernivå | 47 dBa dB(A) |
| Vikt | 44 kg |


