Integrerad diskmaskin Bosch SPV4HMX12E
12 999 kr
6 990 krSpara 46 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

SPV4HMX12E
6 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BoschBeskrivning
Electrolux 500 kyl och frys med LowFrost och touchkontroller.
ColdSense håller temperaturen stabil: Electrolux LNT3LE3X1 använder ColdSense för att snabbt återställa rätt temperatur efter att dörren öppnats. Det hjälper till att skydda maten från temperaturförändringar och gör att livsmedlen håller sig fräscha längre.
LowFrost minskar isbildningen: Den integrerade LowFrost tekniken gör att frysen bygger upp mindre is än traditionella modeller. Det innebär mindre underhåll och en mer smidig användning i vardagen.
FastFreeze för snabbare infrysning: Funktionen FastFreeze hjälper till att frysa in nya livsmedel snabbt och effektivt. Det gör att smak, konsistens och näringsämnen bevaras bättre samtidigt som redan fryst mat påverkas mindre.
Kapacitet frys: 110
Kapacitet kyl: 195
Infrysningskapacitet: 5.2
Lagringskapacitet vid strömavbrott: 18
Modern kontroll med touch: De elektroniska touchkontrollerna gör det enkelt att justera temperatur och funktioner med hög precision. Den tydliga displayen ger en modern användarupplevelse och gör det lätt att hålla koll på inställningarna.
Praktisk inredning och tåliga material: Flera fryslådor i transparent plast ger bra överblick och gör det enkelt att organisera innehållet. Säkerhetsglashyllorna är slitstarka, lätta att rengöra och utvecklade för att klara daglig användning.
LowFrost minskar isbildningen: Den integrerade LowFrost tekniken gör att frysen bygger upp mindre is än traditionella modeller. Det innebär mindre underhåll och en mer smidig användning i vardagen.
FastFreeze för snabbare infrysning: Funktionen FastFreeze hjälper till att frysa in nya livsmedel snabbt och effektivt. Det gör att smak, konsistens och näringsämnen bevaras bättre samtidigt som redan fryst mat påverkas mindre.
Kapacitet frys: 110
Kapacitet kyl: 195
Infrysningskapacitet: 5.2
Lagringskapacitet vid strömavbrott: 18
Modern kontroll med touch: De elektroniska touchkontrollerna gör det enkelt att justera temperatur och funktioner med hög precision. Den tydliga displayen ger en modern användarupplevelse och gör det lätt att hålla koll på inställningarna.
Praktisk inredning och tåliga material: Flera fryslådor i transparent plast ger bra överblick och gör det enkelt att organisera innehållet. Säkerhetsglashyllorna är slitstarka, lätta att rengöra och utvecklade för att klara daglig användning.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 81315 |
| Bredd | 505 mm |
| Typ | Diskmaskin 45 cm |
| Utförande | Tilloppslang 165 cm |
| Energieffektivitet | D |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81315 |
| Djup | 550 mm |
| Höjd | 815 mm |
| Vikt | 28,2 kg |
| WiFi | Ja |
| Kabellängd | 1,75 m |
| Antal Program | 6 |
| Djup | 550 cm |
| Höjd | 815 cm |
| Längd Slang | 2,05 m |
| Ljudnivå | 44 dBa |
| Bredd | 448 cm |
| EAN-nr | 4242005551132 |














