Bänkskåpsinsats Tollco Grå Universal
fr.295 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-07-10
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bänkskåpsinsats universal placeras direkt på botten av skåpet. Kompletteras med tätningssats RSK 3839289 vid rörgenomföringar.
Varumärke
TollcoBeskrivning
Bänkskåpsinsats universal placeras direkt på botten av skåpet. Kompletteras med tätningssats RSK 3839289 vid rörgenomföringar.
Branschregler Säker Vatteninstallation
Enligt svenska branschregler Säker Vatteninstallation ska diskmaskiner som installeras i utrymmen utan vattentätt golv förses med uppsamlande tråg och aktivt läckageskydd, t.ex. vattenlarm. Kraven gäller vid fackmässig installation. Avsteg från branschregler kan innebära ökad risk vid en eventuell vattenskada och kan påverka försäkringsersättningen. Tillbehör köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Tollco |
| Färg | Grå |
| Djup | 645 mm |
| Material | Polypropylen |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Bänkskåpsinsats |
| Bredd | 675, 865 mm |
| Utförande | 675x645 mm, 865x645 mm |
