Bestickkorg Electrolux E4DHCB01
390 kr
30 dagars prisgaranti

E4DHCB01
390 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

En flexibel bestickhållare som kan modifieras baserat på dina krav. Hållaren kan delas upp för att bilda två kompakta korgar ifall du vill ha extra plats i din diskmaskin. Dessutom kan handtaget vikas ihop för att undvika att störa sprayarmarnas funktion.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
En flexibel bestickhållare som kan modifieras baserat på dina krav. Hållaren kan delas upp för att bilda två kompakta korgar ifall du vill ha extra plats i din diskmaskin. Dessutom kan handtaget vikas ihop för att undvika att störa sprayarmarnas funktion.
Branschregler Säker Vatteninstallation
Enligt svenska branschregler Säker Vatteninstallation ska diskmaskiner som installeras i utrymmen utan vattentätt golv förses med uppsamlande tråg och aktivt läckageskydd, t.ex. vattenlarm. Kraven gäller vid fackmässig installation. Avsteg från branschregler kan innebära ökad risk vid en eventuell vattenskada och kan påverka försäkringsersättningen. Tillbehör köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 71419 |
| Färg | Grå |
| Djup | 135 cm |
| Höjd | 158 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 902979235 |
| Typ | Bestickkorg |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 235 cm |
| EAN-nr | 7321422641002 |
