Dörr och Bas Bosch SMZ2044
1 950 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

SMZ2044
1 950 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Dörr och bas. Passar halvintegrerade 60 cm breda och 81,5 cm höga diskmaskiner. Höjd på luckan 580 mm.
Varumärke
BoschBeskrivning
Dörr och bas. Passar halvintegrerade 60 cm breda och 81,5 cm höga diskmaskiner. Höjd på luckan 580 mm.
Branschregler Säker Vatteninstallation
Enligt svenska branschregler Säker Vatteninstallation ska diskmaskiner som installeras i utrymmen utan vattentätt golv förses med uppsamlande tråg och aktivt läckageskydd, t.ex. vattenlarm. Kraven gäller vid fackmässig installation. Avsteg från branschregler kan innebära ökad risk vid en eventuell vattenskada och kan påverka försäkringsersättningen. Tillbehör köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 44326 |
| Färg | Rostfri |
| Typ | Dörr och bas |
| Bredd | 589 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | SMZ2044 |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 580 mm |
| Vikt | 6,8 kg |
| EAN-nr | 4242002500157 |
