Tillbehör Diskmaskin Smeg Front KIT82CX Rostfri
2 495 kr
30 dagars prisgaranti

Front KIT82CX Rostfri
2 495 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-23
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ge ditt kök en lyxig uppgradering med denna rostfria diskmaskinsfront från Smeg.Med dess eleganta finish och tidlösa design passar den perfekt in i varje modernt hem.
Varumärke
SmegBeskrivning
Ge ditt kök en lyxig uppgradering med denna rostfria diskmaskinsfront från Smeg.Med dess eleganta finish och tidlösa design passar den perfekt in i varje modernt hem.
Branschregler Säker Vatteninstallation
Enligt svenska branschregler Säker Vatteninstallation ska diskmaskiner som installeras i utrymmen utan vattentätt golv förses med uppsamlande tråg och aktivt läckageskydd, t.ex. vattenlarm. Kraven gäller vid fackmässig installation. Avsteg från branschregler kan innebära ökad risk vid en eventuell vattenskada och kan påverka försäkringsersättningen. Tillbehör köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 70950 |
| Djup | 0,2 cm |
| Höjd | 72 cm |
| Produkttyp | Front |
| Vikt | 7 kg |
| Bredd | 59,9 cm |
| EAN-nr | 8017709310646 |
