Diskmaskin Bosch SMU4H Serie 4Vit
Cashback
13 499 kr
6 490 krSpara 52 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

SMU4H Serie 4
Vit
6 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BoschBeskrivning
Diskmaskin från Bosch med bra korgar.
Branschregler Säker Vatteninstallation
Enligt svenska branschregler Säker Vatteninstallation ska diskmaskiner som installeras i utrymmen utan vattentätt golv förses med uppsamlande tråg och aktivt läckageskydd, t.ex. vattenlarm. Kraven gäller vid fackmässig installation. Avsteg från branschregler kan innebära ökad risk vid en eventuell vattenskada och kan påverka försäkringsersättningen. Tillbehör köps separat.
Dokument
Recensioner
Margareta Verifierad köpare
för 1 år sedanRymmer många tallrikar men glas är svårplacerade. Särskilt glas på fot.
- Väldigt svårt att placera glas på fot.
- Går inte att fylla ordentligt. Saker står ostadigt
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 74474 |
| Färg | Vit |
| Kabellängd | 1,75 m |
| Djup | 573 mm |
| Utförande | Underbyggd |
| Energieffektivitet | D |
| Höjd | 815 mm |
| Belysning | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | SMU4HMW01S |
| Antal Program | 6 |
| Produkttyp | Diskmaskin |
| Vikt | 36,526 kg |
| Bredd | 598 mm |
| Display | Ja |
| Bullernivå | 42 dBa |
| Antal Kuvert | 14 |
| WiFi | Ja |
| EAN-nr | 4242005459773 |











