Diskmaskin Bosch SPU4HMS13E
6 995 kr
30 dagars prisgaranti

SPU4HMS13E
6 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
BoschBeskrivning
Electrolux 500 kyl och frys med LowFrost och ColdSense.
Snabb temperaturstabilisering för bättre skydd: Electrolux LNT3LE3W1L använder ColdSense för att snabbt återställa rätt temperatur efter att dörren öppnats. Det minskar temperatursvängningar och hjälper maten att hålla sig fräsch längre, särskilt i en aktiv vardag där kyl och frys används ofta.
Mindre isbildning och enklare underhåll: LowFrost begränsar uppbyggnaden av is i frysen och gör att avfrostning behöver ske mer sällan. Det ger bättre komfort i vardagen och hjälper frysen att fortsätta arbeta effektivt över tid.
FastFreeze bevarar kvaliteten bättre: När du fyller frysen med nya varor hjälper FastFreeze till att snabbt frysa in maten. Det skyddar smak, konsistens och näringsvärde och minskar påverkan på livsmedel som redan ligger i frysen.
Kapacitet frys: 110
Kapacitet kyl: 195
Infrysningskapacitet: 5.2
Lagringskapacitet vid strömavbrott: 18
Enkel användning med tydlig kontroll: Elektroniska kontroller gör det lätt att justera kylens temperatur och anpassa inställningarna efter dina behov. Den integrerade belysningen ger samtidigt en god överblick över innehållet i kyldelen.
Praktisk inredning för bättre ordning: Flera fryslådor i transparent plast gör det enklare att organisera innehållet och snabbt hitta det du söker. Hyllor i säkerhetsglas är hållbara, lätta att rengöra och tåliga i daglig användning.
Mindre isbildning och enklare underhåll: LowFrost begränsar uppbyggnaden av is i frysen och gör att avfrostning behöver ske mer sällan. Det ger bättre komfort i vardagen och hjälper frysen att fortsätta arbeta effektivt över tid.
FastFreeze bevarar kvaliteten bättre: När du fyller frysen med nya varor hjälper FastFreeze till att snabbt frysa in maten. Det skyddar smak, konsistens och näringsvärde och minskar påverkan på livsmedel som redan ligger i frysen.
Kapacitet frys: 110
Kapacitet kyl: 195
Infrysningskapacitet: 5.2
Lagringskapacitet vid strömavbrott: 18
Enkel användning med tydlig kontroll: Elektroniska kontroller gör det lätt att justera kylens temperatur och anpassa inställningarna efter dina behov. Den integrerade belysningen ger samtidigt en god överblick över innehållet i kyldelen.
Praktisk inredning för bättre ordning: Flera fryslådor i transparent plast gör det enklare att organisera innehållet och snabbt hitta det du söker. Hyllor i säkerhetsglas är hållbara, lätta att rengöra och tåliga i daglig användning.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 81313 |
| Färg | Rostfri |
| Typ | Diskmaskin 45 cm |
| Utförande | Tilloppslang 165 cm |
| Energieffektivitet | D |
| Bredd | 595 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81313 |
| Höjd | 815 mm |
| Djup | 573 mm |
| Vikt | 29,6 kg |
| WiFi | Ja |
| Kabellängd | 1,75 m |
| Antal Program | 6 |
| Djup | 573 cm |
| Höjd | 815 cm |
| Längd Slang | 2,05 m |
| Ljudnivå | 44 dBa |
| Bredd | 448 cm |
| EAN-nr | 4242005551163 |












