Diskmaskin Bosch SPU4HMW12E
10 999 kr
6 490 krSpara 41 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

SPU4HMW12E
6 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BoschBeskrivning
Electrolux 500 kyl och frys med LowFrost och smart vardagsfunktion.
ColdSense skyddar maten efter varje öppning: Electrolux LNT3LE3W1R använder precisa sensorer för att snabbt återställa temperaturen när dörren öppnats och stängts. Det hjälper maten att hålla sig fräsch längre och minskar risken för onödiga temperatursvängningar.
LowFrost gör frysen mer lättskött: Genom att minska isbildningen i frysen behöver modellen inte avfrostas lika ofta som en traditionell frys. Det ger enklare underhåll och hjälper apparaten att behålla sin kapacitet och prestanda över tid.
FastFreeze för skonsam infrysning: När nya varor läggs in i frysen ser FastFreeze till att de snabbt når rätt temperatur. Det hjälper till att bevara smak, struktur och näringsämnen på ett mer effektivt sätt.
Kapacitet frys: 110
Kapacitet kyl: 195
Infrysningskapacitet: 5.2
Lagringskapacitet vid strömavbrott: 18
Enkel styrning med tydlig överblick: Med elektronisk temperaturkontroll blir det lätt att anpassa inställningarna efter olika behov. Den integrerade belysningen i kylutrymmet gör dessutom att du snabbt ser vad som finns på hyllorna.
Praktisk förvaring för hela veckan: Fryslådorna i transparent plast ger en tydlig överblick över innehållet och gör det enkelt att hålla ordning. Säkerhetsglashyllor bidrar dessutom till en hållbar och lättskött interiör.
LowFrost gör frysen mer lättskött: Genom att minska isbildningen i frysen behöver modellen inte avfrostas lika ofta som en traditionell frys. Det ger enklare underhåll och hjälper apparaten att behålla sin kapacitet och prestanda över tid.
FastFreeze för skonsam infrysning: När nya varor läggs in i frysen ser FastFreeze till att de snabbt når rätt temperatur. Det hjälper till att bevara smak, struktur och näringsämnen på ett mer effektivt sätt.
Kapacitet frys: 110
Kapacitet kyl: 195
Infrysningskapacitet: 5.2
Lagringskapacitet vid strömavbrott: 18
Enkel styrning med tydlig överblick: Med elektronisk temperaturkontroll blir det lätt att anpassa inställningarna efter olika behov. Den integrerade belysningen i kylutrymmet gör dessutom att du snabbt ser vad som finns på hyllorna.
Praktisk förvaring för hela veckan: Fryslådorna i transparent plast ger en tydlig överblick över innehållet och gör det enkelt att hålla ordning. Säkerhetsglashyllor bidrar dessutom till en hållbar och lättskött interiör.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 81314 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 815 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 573 mm |
| Vikt | 29,5 kg |
| Energieffektivitet | D |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81314 |
| Typ | Diskmaskin 45 cm |
| Kabellängd | 1,75 m |
| Utförande | Tilloppslang 165 cm |
| Antal Program | 6 |
| WiFi | Ja |
| Djup | 573 cm |
| Höjd | 815 cm |
| Längd Slang | 2,05 m |
| Ljudnivå | 44 dBa |
| Bredd | 448 cm |
| EAN-nr | 4242005551101 |












