Diskmaskin Cylinda DM3220Rostfritt stål
7 490 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfritt Stål

DM3220
Rostfritt stål
7 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna diskmaskin från Cylinda har en bredd på 60cm som ger dig tillräckligt med utrymme för att tvätta upp till 14 kuvert åt gången. Det låga ljud som den genererar, på 46 dB, gör att du kan använda den när som helst på dygnet utan att oroa dig för att bli stört av oönskat buller.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Denna diskmaskin från Cylinda har en bredd på 60cm som ger dig tillräckligt med utrymme för att tvätta upp till 14 kuvert åt gången. Det låga ljud som den genererar, på 46 dB, gör att du kan använda den när som helst på dygnet utan att oroa dig för att bli stört av oönskat buller.
Branschregler Säker Vatteninstallation
Enligt svenska branschregler Säker Vatteninstallation ska diskmaskiner som installeras i utrymmen utan vattentätt golv förses med uppsamlande tråg och aktivt läckageskydd, t.ex. vattenlarm. Kraven gäller vid fackmässig installation. Avsteg från branschregler kan innebära ökad risk vid en eventuell vattenskada och kan påverka försäkringsersättningen. Tillbehör köps separat.
Dokument
Recensioner
Andreas MVerifierad köpare
för 2 år sedanRiktigt irriterande högfrekvent ljud under programmet och brummar vid torkning.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 68471 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9200751 |
| Djup | 570 mm |
| Höjd | 820 mm |
| Bullernivå | 46 dBa dB(A) |
| Antal Kuvert | 14 |
| Vikt | 34 kg |
| Bredd | 597 mm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Underbyggd |
| Energieffektivitet | D |
| Ljuskälla | Nej |
| Eluttag | Jordad stickkontakt |
| Typ | Diskmaskin |
| EAN-nr | 7392186312057 |
