Diskmaskin GRAM OM 6350-90 RTRostfri
5 ÅRS GARANTI
6 490 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfri

OM 6350-90 RT
Rostfri
6 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskmaskin för inbyggnad. Med plats till 15 kuvert och med bestikkbrett överst. 8 program, Multitab-funktion och AquaStop.
Varumärke
GRAMBeskrivning
Diskmaskin för inbyggnad. Med plats till 15 kuvert och med bestikkbrett överst. 8 program, Multitab-funktion och AquaStop.
Branschregler Säker Vatteninstallation
Enligt svenska branschregler Säker Vatteninstallation ska diskmaskiner som installeras i utrymmen utan vattentätt golv förses med uppsamlande tråg och aktivt läckageskydd, t.ex. vattenlarm. Kraven gäller vid fackmässig installation. Avsteg från branschregler kan innebära ökad risk vid en eventuell vattenskada och kan påverka försäkringsersättningen. Tillbehör köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | GRAM |
| Art.Nr. | 72896 |
| Färg | Rostfri |
| Ljuskälla | 1 |
| Tillverkarens Art.Nr. | OM6350-90RTX |
| Höjd | 82 cm |
| Vikt | 57 kg |
| Display | Ja |
| Bredd | 59,8 cm |
| Bullernivå | 39 dBa dB(A) |
| Djup | 57 cm |
| Antal Kuvert | 15 |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Underbyggd |
| Typ | Diskmaskin |
| Eluttag | Jordad stickkontakt |
| Energieffektivitet | D |
| EAN-nr | 5709708234636 |
