Frys Bosch GSN36VWEP
Cashback
8 990 kr
30 dagars prisgaranti

GSN36VWEP
8 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Frys Bosch GSN36VWEP är en effektiv frys med funktionen NoFrost som är en automatisk avfrostning. Den har fyra fryslådor med transparent front, varav två BigBox.
Varumärke
BoschBeskrivning
Frys Bosch GSN36VWEP är en effektiv frys med funktionen NoFrost som är en automatisk avfrostning. Den har fyra fryslådor med transparent front, varav två BigBox.
FreshSense-tekniken ger en jämn temperatur genom intelligent sensorteknologi samt ett MultiAirFlow-system som ger en jämn temperatur i hela frysen. Frysen har dessutom en Istärningslåda med enkel påfyllning så att du alltid har isbitar redo.
Övrigt
- Dörrar i vitt, sidoväggar i vitt
- Vertikalt handtag plast
- Inredning med rostfria detaljer
- Manuell/automatisk aktivering
- easyAccess gör det enklare att ta ut och lägga in varor
- VarioZone, flyttbara hyllor för extra utrymme
- Ställbara fötter framtill, hjul baktill
- Dörröppningsvinkel 90°, inget avstånd till vägg krävs
Övrigt
- Dörrar i vitt, sidoväggar i vitt
- Vertikalt handtag plast
- Inredning med rostfria detaljer
- Manuell/automatisk aktivering
- easyAccess gör det enklare att ta ut och lägga in varor
- VarioZone, flyttbara hyllor för extra utrymme
- Ställbara fötter framtill, hjul baktill
- Dörröppningsvinkel 90°, inget avstånd till vägg krävs
Dokument
Recensioner
Alexandru FVerifierad köpare
för 6 månader sedanBra isolerat men ger lite mindre plats
StigVerifierad köpare
för 2 år sedanRobusta bra grejor som vanligt när det gäller Bosch. Uppskattas at det är automatisk avfrostning, slipper man att tänka på det. Låg ljudnivå, hörs inget alls.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 49304 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Volym | 242 l |
| Ismaskin | Nej |
| Display | Nej |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1860 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Fristående |
| Tillverkarens Art.Nr. | GSN36VWEP |
| Typ | Frys |
| Djup | 650 mm |
| Nettovolym Frys | 242 l |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 39 dB-A |
| Bullernivå | 39 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 237 kWh/år |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Kolsyremaskin | Nej |
| EAN-nr | 4242005251056 |


