Frysskåp Bosch GSN33FWEV
16 999 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Siemens cleanAir Standard kolfilterset för effektiv luktfiltrering.
Effektiv lösning mot matos: Siemens cleanAir kolfilterset reducerar effektivt lukt från matlagning och förbättrar luftkvaliteten i köket.
Perfekt för recirkulation: Anpassat för fläktar med kolfilterdrift och passar designfläktar.
Extra effektiv mot starka lukter: Antifiskfunktion gör filtret extra effektivt vid intensiv matlagning.
Komplett och enkel installation: Levereras med alla delar som behövs för snabb installation.
Lång livslängd: Upp till 12 månaders användning beroende på behov.
Perfekt för recirkulation: Anpassat för fläktar med kolfilterdrift och passar designfläktar.
Extra effektiv mot starka lukter: Antifiskfunktion gör filtret extra effektivt vid intensiv matlagning.
Komplett och enkel installation: Levereras med alla delar som behövs för snabb installation.
Lång livslängd: Upp till 12 månaders användning beroende på behov.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 80996 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Höjd | 1760 mm |
| Djup | 650 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Tillverkarens Art.Nr. | 80996 |
| Energiförbrukning | 229 kWh/år |
| Produkttyp | Frysskåp |
| Vikt | 62,7 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Ismaskin | Nej |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 4242005247608 |










