Frysskåp Cylinda F2385NVE Vit Vänsterhängd
7 127 kr
6 990 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

F2385NVE Vit Vänsterhängd
6 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

F2385NVE från Cylinda är ett självavfrostande frysskåp med greppvänligt metallhandtag. I det stora frysutrymmet finns glashyllor och rymliga lådor. Dörrarna är omhängningsbara.
Varumärke
CylindaBeskrivning
F2385NVE från Cylinda är ett självavfrostande frysskåp med greppvänligt metallhandtag. I det stora frysutrymmet finns glashyllor och rymliga lådor. Dörrarna är omhängningsbara.
Självavfrostande
Du behöver inte frosta av skåpet utan systemet gör det automatiskt åt dig.
Omhängningsbar dörr
Skåpet går att ändra från högerhängning till vänsterhängning.
Funktioner
- Snabbinfrysningsknapp: Ja
- Självavfrostande: Ja
- Ryggkondensor: Ja
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Ja
- Varningssignal vid felfunktion: Synlig
- Larm vid hög temperatur: Ja
- Elektroniskt styrd panel: Ja
- Temperaturreglererare: Ja
- Antal lådor: 5
- Hyllor med fällbar front: 2
- Big box: Ja
- Manuell ismaskin: Nej
Du behöver inte frosta av skåpet utan systemet gör det automatiskt åt dig.
Omhängningsbar dörr
Skåpet går att ändra från högerhängning till vänsterhängning.
Funktioner
- Snabbinfrysningsknapp: Ja
- Självavfrostande: Ja
- Ryggkondensor: Ja
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Ja
- Varningssignal vid felfunktion: Synlig
- Larm vid hög temperatur: Ja
- Elektroniskt styrd panel: Ja
- Temperaturreglererare: Ja
- Antal lådor: 5
- Hyllor med fällbar front: 2
- Big box: Ja
- Manuell ismaskin: Nej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 9101823 |
| Färg | Vit |
| Volym | 280 l |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 650 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1860 mm |
| Effekt/prestanda | 1830 W |
| Produkttyp | Frys |
| Vikt | 67 kg |
| Bredd | 595 mm |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Decibelnivå | 41 dBa |
| EAN-nr | 7392186309132 |




