
Kolfilter SiemensLZ107SFSK
1 375 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Kolfilter från Siemens. Passar till underbyggnadsfläktar.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
|---|---|
| Art.Nr. | 39186 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 1 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | LZ107SFSK |
| Produkttyp | Tillbehör köksfläkt |
| Höjd | 15 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| EAN-nr | 7319250007343 |
