Kolfilter Smeg CFKDH12STD till Köksfläkt
649 kr
30 dagars prisgaranti

CFKDH12STD till Köksfläkt
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmegEgenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 48392 |
| Bredd | 120 mm |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | CFKDH12STD |
| Produkttyp | Kolfilter |
| EAN-nr | 8017709281625 |

