Kolfilter Smeg FLT2
995 kr
30 dagars prisgaranti

FLT2
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
SmegEgenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 45500 |
| Bredd | 220 mm |
| Typ | Kolfilter |
| Tillverkarens Art.Nr. | FLT2 |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 40 mm |
| EAN-nr | 8017709037260 |

