Kolfilter Smeg FLTHOBD4 till Köksfläkt
995 kr
30 dagars prisgaranti

FLTHOBD4 till Köksfläkt
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
SmegEgenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 49674 |
| Bredd | 300 mm |
| Typ | Kolfilter |
| Tillverkarens Art.Nr. | FLTHOBD4 |
| Djup | 300 mm |
| Höjd | 15 mm |
| EAN-nr | 8017709289850 |


