
Kolfilter SmegKITFC150
995 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Kolfilter Smeg KITFC150 är ett kolfilter.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
|---|---|
| Art.Nr. | 45535 |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 300 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | KITFC150 |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Höjd | 15 mm |
| EAN-nr | 8017709023195 |
