Kolfilter Smeg KITFC155
995 kr
30 dagars prisgaranti

KITFC155
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
SmegBeskrivning
Kolfilter Smeg KITFC155 är ett runt kolfilter runt. 2 filter inkluderade.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 45537 |
| Bredd | 220 mm |
| Typ | Kolfilter |
| Tillverkarens Art.Nr. | KITFC155 |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 40 mm |
| EAN-nr | 8017709137267 |

