
Kolfilter SmegKITFC161
995 kr
30 dagars prisgaranti

KITFC161
995 kr
- Förväntas åter i lager 2026-05-21
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Kolfilter Smeg KITFC161 är ett kolfilter.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
|---|---|
| Art.Nr. | 45538 |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 300 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | KITFC161 |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Höjd | 15 mm |
| EAN-nr | 8017709069445 |
